Wydanie nr: 2 (187) MARZEC 2020
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Uniwersytet im.Adama Mickiewicza

Gmina Kleczew

Natalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w Kleczewie

JAWI

Marzec 2020 - Poznań stolicą polskiej medycyny...

"Top Medical Trends" to największe i najważniejsze podsumowanie minionego roku w medycynie. Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest kilkadziesiąt sesji z wybranych dziedzin medycyny. Lekarze POZ uzyskują odpowiedzi na trudne zawodowe pytania i rozmawiają ze specjalistami o problemach, z jakimi mają do czynienia w swoich gabinetach. Goście mogą liczyć również na uczestnictwo w warsztatach. Jest praktycznie i merytorycznie!

Co jest niezwykłego w "Top Medical Trends"? Przede wszystkim grono ponad stu najwybitniejszych liderów różnych dziedzin medycyny. Termedia zaprosiła prezesów towarzystw naukowych, konsultantów krajowych i kierowników klinik, z którymi po wykładach będzie można porozmawiać. Poza tym, tworząc program, uwzględniono opinie uczestników zebrane podczas poprzednich edycji kongresu. Lekarze usłyszą o najnowszych standardach postępowania i wytycznych rekomendowanych przez krajowych i międzynarodowych ekspertów.

- Tematykę sesji pomagają nam wybrać uczestnicy kongresu, którzy w ankietach wskazują, o czym chcieliby usłyszeć na kolejnym spotkaniu. Oprócz wykładów dla zainteresowanych osób organizujemy zajęcia warsztatowe, podczas których w mniejszych grupach można ćwiczyć umiejętności potrzebne lekarzowi w codziennej praktyce. Na zakończenie każdego dnia obrad uczestnicy znajdują czas, aby spotkać się w gronie koleżanek i kolegów i podzielić się swoimi refleksjami na wiele tematów – podkreśla prof. dr hab. Jacek Wysocki, przewodniczący Rady Naukowej Kongresu Top Medical Trends 2020.

XIV Kongres Top Medical Trends odbędzie się w Poznaniu w dniach 20-22.03.2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. (Fot. Marek Lapis). 
 


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartnerWitryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem