Wydanie nr: 4 (176) SIERPIEŃ 2018
ISSN 1643-0883 | RPR 1392
Pomnik Paderewskiego

Gmina Kleczew

Natalii Drukarnia Etykiej

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowe w Kleczewie

JAWI

Forum Liderów

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu wśród wielu swoich statutowych zadań realizuje projekt pod nazwą Liderzy Pracy Organicznej. W ramach tego projektu Kapituła Honorowego Hipolita powołana przy Towarzystwie nominuje do godności Lidera Pracy Organicznej osobistości, które w różnych dziedzinach ich działalności zawodowej i społecznej wykazywały się i wykazują ponadprzeciętnym zaangażowaniem, wysokim morale i szczególnymi osiągnięciami stanowiącymi wzór godny naśladowania. Na stronach Europejskiego Magazynu Internetowego EuroPartner będziemy popularyzować osobistości Liderów Pracy Organicznej dając im satysfakcję i ukazując ich globalnej opinii publicznej.

Oto oni:

Dyrektor Wojewódzkiej stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu

Andrzej Trybusz (ur. 1950) – to polski wojskowy, generał brygady, były prezes zarządu głównego Polskiego Czerwonego Krzyża. Andrzej Trybusz jest absolwentem Wydziału Le-karskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 1989 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Specjalizował się w zakresie psychiatrii. Przez lata Andrzej Trybusz był zawodowym wojskowym, w 1998 roku został mianowany na stopień generała brygady. Pełnił służbę m.in. w Szefostwie Służby Zdrowia Wojska Polskiego. Od stycznia 1998 roku do grudnia 2001 roku zajmował stanowisko szefa Zarządu Służby Zdrowia WP, pełnił też funkcję pełnomocnika Ministra Obrony Narodowej ds. resortowej opieki zdrowotnej. Od listopada 2001 roku do maja roku 2006 pełnił funkcję Głównego Inspektora Sanitarnego.

W sierpniu 2006 roku Andrzej Trybusz został powołany na Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Gen. bryg. dr n. med. Andrzej Trybusz jest specjalistą w dziedzinie organizacji ochrony zdrowia wojsk, epidemiologii oraz zdrowia publicznego. Posiada także pierwszy stopień z psychiatrii. W 1989 roku obronił pracę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

W dniu 20 lutego 2018 roku dr Andrzej Trybusz w siedzibie Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego otrzymał Statuetkę Honorowego Hipolita oraz Dyplom Godności Lidera Pracy.
 


Przedruki tekstów tylko po uzyskania zgody redakcji EuroPartner

wersja do druku

Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem